Ekologia

Ekologia w JELCZ Sp. z o.o.

Panteon Polskiej EkologiiBliskość miasta Jelcz-Laskowice obliguje nas do zwiększenia dbałości o ochronę środowiska i zmniejszania niekorzystnego oddziaływania procesów produkcyjnych na środowisko przyrodnicze i ludzi.
Dlatego też, spełnienie wszystkich obligatoryjnych przepisów prawa w zakresie ochrony środowiska jest dla nas priorytetem.Panteon Polskiej Ekologii

Prowadzenie polityki proekologicznej przejawia się w takim doborze technologii i stosowaniu procesów, które prowadzą do zmniejszania zużycia ilości energii, wody, powietrza i innych surowców ziemi oraz wytwarzania mniejszej ilości odpadów.

Dla zapewnienia systematyki procesów proekologicznych wdrożyliśmy System Zarządzania Środowiskowego, który jest jednym z elementów Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością.

25 października 2003r. spółka nasza została uhonorowana nagrodą "Panteon Polskiej Ekologii" przyznawaną przez PPH Geo-Land Consulting International Sp. z o.o. - partnera Presspubliki, wydawcę dziennika "Rzeczpospolita". Patronat nad jej przyznaniem objęli minister środowiska oraz dyrektor Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji.

© 2001 - 2019 JELCZ Sp. z o.o. All rights reserved. created by WROgroup.pl