ASYSTENT KONSTRUKTORA – ELEKTRYK

Opis stanowiska pracy

• Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej 2D, 3D w zakresie instalacji elektrycznej i systemów elektronicznych pojazdów ciężarowych, przy wykorzystaniu programów wspierających projektowanie (SolidWorks, E3 Series ZUKEN)
• Analiza i aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej pod nadzorem konstruktora.
• Udział w spotkaniach z jednostkami zewnętrznymi w celu zapewnienia jakości i nowoczesności wprowadzanych rozwiązań

Oczekiwania wobec kandydatów:

• Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie elektryki, elektrotechniki, mechatroniki lub elektroniki
• Znajomość zagadnień z zakresu projektowania oraz działania układów elektrycznych i elektronicznych w pojazdach samochodowych będzie dodatkowym atutem
• Dobra znajomość programu SolidWorks. Znajomość programu E3 series ZUKEN będzie dodatkowym atutem
• Sumienność i zaangażowanie w realizacji powierzonych obowiązków
• Uczciwość, lojalność, odpowiedzialność
• Znajomość j. angielskiego w praktyce będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność pracy w zespole

Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępne jest tutaj:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres Spółki:

JELCZ  Sp. z o.o.
Biuro Kadr i Wynagrodzeń
ul. Inżynierska 3
55 – 221 Jelcz – Laskowice

lub na adres mailowy : kadry@jelcz.com.pl

lub skorzystanie z formularza poniżej