ELEKTROMONTER MASZYN I URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH

Opis stanowiska pracy:
  • Wykonywanie przeglądów technicznych oraz remontów bieżących maszyn i urządzeń technicznych
  • Diagnostyka i usuwanie awarii maszyn, urządzeń i instalacji
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych

Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Wykształcenie średnie techniczne w kierunku elektrycznym lub zawodowe ze stażem pracy minimum 5 lat
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Uprawnienia do pracy pod napięciem minimum do 1kV (lub powyżej 1kV)
  • Praca na wysokości do 10 m
  • Obsługa środków transportu wewnętrznego
  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność

Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępne jest tutaj:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres Spółki:

JELCZ  Sp. z o.o.
Biuro Kadr i Wynagrodzeń
ul. Inżynierska 3
55 – 221 Jelcz – Laskowice

lub na adres mailowy : kadry@jelcz.com.pl

lub skorzystanie z formularza poniżej