INŻYNIER PROCESU PRODUKCYJNEGO

Opis stanowiska pracy

Wdrażanie nowych technologii produkcyjnych
Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej
Tworzenie konstrukcyjnych i technologicznych wniosków o zmianę
Współpraca z działem planowania produkcji podczas określania priorytetów
Identyfikacja i eliminacja przestojów na linii montażu
Nadzór nad rozplanowaniem maszyn i urządzeń na hali produkcyjnej
Ograniczenie kosztów produkcji przez optymalizację procesów produkcyjnych i ograniczenie zużycia narzędzi

Oczekiwania wobec kandydatów:

Wykształcenie wyższe techniczne preferowane Mechanika i Budowa Maszyn lub Mechatronika
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 3 lata
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.Znajomość systemów CAD/CAM
Znajomość procesów produkcyjnych z zakresu: obróbki mechanicznej, obróbki plastycznej oraz montażu
Znajomość systemów ERP
Komunikatywność
Umiejętność pracy w zespole

Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępne jest tutaj:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres Spółki:

JELCZ  Sp. z o.o.
Biuro Kadr i Wynagrodzeń
ul. Inżynierska 3
55 – 221 Jelcz – Laskowice

lub na adres mailowy : kadry@jelcz.com.pl

lub skorzystanie z formularza poniżej