MISTRZ NA WYDZIALE OBRÓBKI MECHANICZNEJ

Opis stanowiska pracy:

• planowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy operatorów maszyn obróbczych,
• rozliczanie czasu pracy pracowników,
• zapewnienie wysokiej jakości i wydajności produkcji,
• minimalizacja kosztów produkcji, efektywne wykorzystanie zasobów ludzkich,
• nadzór nad terminowością realizowanych zleceń,
• raportowanie wykonanej pracy do systemu zarządzania produkcją,

Oczekiwania wobec kandydatów:

• wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata,
• znajomość zagadnień związanych z obróbką mechaniczną: toczenie, wytaczanie, frezowanie, wiercenie, szlifowanie,
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
• zdolności przywódcze,
• umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz zespołu,
• dyspozycyjność,
• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji i obsłudze maszyn CNC.

Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępne jest tutaj:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres Spółki:

JELCZ  Sp. z o.o.
Biuro Kadr i Wynagrodzeń
ul. Inżynierska 3
55 – 221 Jelcz – Laskowice

lub na adres mailowy : kadry@jelcz.com.pl

lub skorzystanie z formularza poniżej