PLANISTA

Opis stanowiska pracy:

• Obsługa zleceń produkcyjnych w systemie Infor LN
• Tworzenie planów produkcji dla brygad/majsterni
• Analiza i nadzór nad poprawnością wyemitowanej dokumentacji planistycznej i materiałowej
• Monitorowanie poziomu zapasów produktów i surowców
• Współdziałanie z innymi komórkami organizacyjnymi firmy
• Przygotowywanie analiz

Oczekiwania wobec kandydatów:

• Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (zarządzanie i inżynieria produkcji; logistyka)
• Doświadczenie w dziale planowania: min. 2 lata
• Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)
• Znajomość programów ERP
• Komunikatywność, dobra organizacja pracy
• Umiejętność pracy zespołowej
• Kreatywność

Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępne jest tutaj:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres Spółki:

JELCZ  Sp. z o.o.
Biuro Kadr i Wynagrodzeń
ul. Inżynierska 3
55 – 221 Jelcz – Laskowice

lub na adres mailowy : kadry@jelcz.com.pl

lub skorzystanie z formularza poniżej