REFERENT DS. ADMINISTRACYJNYCH I BENEFITÓW

Opis stanowiska pracy

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy dla wyznaczonych kom. organizacyjnych.
  • Realizacja zadań związanych ze zmianami charakterystyk kwalifikacyjnych stanowisk.
  • Obsługa platformy Multisport.
  • Prowadzenie obsługi administracyjnej i organizacyjnej działu szkoleń.
  • Realizowanie zamówień na materiały biurowe oraz inne prace administracyjne.
  • Wystawianie skierowań na badania.
  • Weryfikowanie i potwierdzanie wniosków urlopowych pod względem formalno-prawnym, w szczególności podstaw udzielenia urlopu oraz wymiaru urlopu.
  • Realizacja zadań w systemie kadrowym.
  • Realizacja zadań wynikających z obsługi opieki medycznej pracowników.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe – kierunek administracja /zarządzanie.
  • Wiedza z zakresu prawa pracy.
  • Doświadczenie w ewidencjonowaniu czasu pracy.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność budowania relacji w zewnętrznym i wewnętrznym środowisku.
  • Asertywność i orientacja na osiąganie celów.
  • Umiejętność negocjacji.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programu Ms Office Excel.

Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępne jest tutaj:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres Spółki:

JELCZ  Sp. z o.o.
Biuro Kadr i Wynagrodzeń
ul. Inżynierska 3
55 – 221 Jelcz – Laskowice

lub na adres mailowy : kadry@jelcz.com.pl

lub skorzystanie z formularza poniżej