SPECJALISTA DS. SYSTEMU INFOR LN

Prosimy o składanie aplikacji, tych kandydatów, którzy przybędą osobiście do Spółki celem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej.

Opis stanowiska pracy

  • Funkcja konsultacyjna dla użytkowników m. in. modułu produkcyjnego i gospodarki magazynowej
  • Udział w projektach wdrożeniowych.
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej na potrzeby Spółki.
  • Testowanie rozwiązań oraz analiza niezgodności, raportowanie oraz rozwiązywanie zaistniałych problemów.
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby użytkowników.
  • Rozpoznawanie i usuwanie usterek.
  • Utrzymanie i modernizacja innych kluczowych aplikacji bazodanowych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: informatyczny).
  • Dobra umiejętność wykorzystywania języka zapytań SQL.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office, Windows.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.
  • Znajomość oprogramowania klasy ERP: INFOR LN, Infor Reporting.
  • Znajomość zagadnień rozwiązań WorkFlow.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Podkreślamy, że rozmowy kwalifikacyjne odbędą się wyłącznie w siedzibie Spółki w Jelczu-Laskowicach.

Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępne jest tutaj:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres Spółki:

JELCZ  Sp. z o.o.
Biuro Kadr i Wynagrodzeń
ul. Inżynierska 3
55 – 221 Jelcz – Laskowice

lub na adres mailowy : kadry@jelcz.com.pl

lub skorzystanie z formularza poniżej