SZEF SŁUŻBY LOGISTYKI I ZAKUPÓW

Opis stanowiska pracy

• Kompleksowe zarządzanie procesami logistycznymi,
• Planowanie i kontrola pracy zespołu,
• Budżetowanie kosztów operacyjnych dla podległych obszarów magazynowych,
• Kompleksowe zarządzanie łańcuchem dostaw,
• Nadzór nad procesem administracyjnym: przyjęcia, kompletacji, wydania,
• Monitorowanie oraz optymalizowanie wskaźników kosztowych, jakościowych, efektywnościowych,
• Tworzenie analiz, sprawozdań i raportów dla Zarządu,

Oczekiwania wobec kandydatów:

• Wykształcenie wyższe ekonomiczne, techniczne, logistyczne
• Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
• Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Znajomość języka angielskiego
• Umiejętność planowania i analitycznego myślenia
• Znajomość zasad analizy kosztów materiałowych
• Komunikatywność oraz umiejętność utrzymywania dobrych relacji z kluczowymi dostawcami i odbiorcami
• Sumienność i zaangażowanie w realizacji powierzonych obowiązków.
• Integracja z celami firmy
• Umiejętność pracy w zespole.

Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępne jest tutaj:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres Spółki:

JELCZ  Sp. z o.o.
Biuro Kadr i Wynagrodzeń
ul. Inżynierska 3
55 – 221 Jelcz – Laskowice

lub na adres mailowy : kadry@jelcz.com.pl

lub skorzystanie z formularza poniżej