TECHNOLOG DS.SPAWALNICTWA

Opis stanowiska pracy:
  • Opracowanie procesów technologicznych dotyczących spawania i zgrzewania.
  • Optymalizacja i nadzór nad procesami spawalniczymi.
  • Współudział w szacowaniu ryzyka związanego z przyjętą technologią.
  • Prowadzenie analiz technologicznych wynikających z niezgodności procesu, wykonywanie harmonogramu działań korygujących.
  • Opiniowanie pozyskanych zapytań ofertowych pod kątem zużycia materiałów pomocniczych do procesów spawalniczych i pracochłonności.
  • Współpraca z działem produkcji (spawalnia) oraz działem kontroli jakości.
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Wyższe wykształcenie techniczne (mechanika i budowa maszyn lub pokrewne).
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.
  • Praktyczna wiedza z zakresu spawania i zgrzewania.
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępne jest tutaj:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres Spółki:

JELCZ  Sp. z o.o.
Biuro Kadr i Wynagrodzeń
ul. Inżynierska 3
55 – 221 Jelcz – Laskowice

lub na adres mailowy : kadry@jelcz.com.pl

lub skorzystanie z formularza poniżej