Przekazanie darowizny dla oławskiego Oddziału Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu w ramach wsparcia działań związanych z przeciwdziałaniem i zwalczaniem wirusa Sars-Cov-2.

W dniu 15 lipca 2020r. Spółka JELCZ przekazała darowiznę rzeczową na rzecz oławskiego Oddziału Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu w ramach wsparcia działań związanych z przeciwdziałaniem i zwalczaniem wirusa Sars-Cov-2.

W uroczystości oficjalnego przekazania darowizny wzięli udział przedstawiciele Spółki wraz z Prezesem Zarządu Panem Sławomirem Kaletą oraz przedstawiciele Pogotowania Ratunkowego wraz z Dyrektorem Naczelnym Panem Zbigniewem Mlądzkim.

Spółka JELCZ, jako przedsiębiorstwo od ponad 65 lat działające w regionie, w ramach realizacji idei społecznej odpowiedzialności biznesu, zdecydowało się wesprzeć tych, którzy są na pierwszej linii frontu walki z epidemią Koronawirusa.

Przedmiotem darowizny były przede wszystkim niezbędne ratownikom w codziennej pracy środki ochrony osobistej, w tym maski.

Mając świadomość z jak trudną sytuacją zmagają się obecnie służby medyczne w całym kraju, jako Spółka nie mogliśmy pozostać obojętni wobec potrzeb ratowników medycznych z naszego regionu, którzy często z narażeniem własnego zdrowia i życia wykonują swoją pracę.