Zbiórka na rzecz Marty Zakowicz córki pracownika JELCZ Sp. z o.o. chorującej na ostrą białaczkę limfoblastyczną

W odpowiedzi na prośbę o wsparcie ze strony naszego pracownika- ojca 14 letniej Marty Zakowicz chorującej na ostrą białaczkę limfoblastyczną Zarząd JELCZ Sp. z o.o. podjął decyzję o natychmiastowym włączeniu się Spółki w akcję zbierania funduszy na leczenie chorej dziewczynki. Decyzja był szybka, ponieważ tutaj liczy się każdy dzień. Marta toczy nierówną walkę o życie z chorobą ale także z czasem.

Od momentu pierwszej diagnozy minęło już ponad 1,5 roku, a w tym czasie dziewczynka przeszła już chemioterapię, miała podane dwa niezwykle kosztowne leki i przeszczep szpiku. Niestety, choroba nie daje za wygraną i nie reaguje na żadną metodę leczenia. Ostatnią szansą na pokonanie ostrej białaczki limfoblastycznej jest nowoczesna terapia CAR-T, której koszty to prawie 1,5 miliona złotych i przerastają one możliwości rodziny. Poniżej link do zbiórki funduszy na ten cel:

Marta Zakowicz – zbiórka charytatywna | Siepomaga.pl

Nasza Spółka przeprowadziła już akcję zbierania pieniędzy do puszek, trawa zbieranie nakrętek, a na terenie zakładu zostały rozmieszczone plakaty informujące o zbiórce pieniędzy. Za zgodą Zarządu JELCZ Sp. z o.o. o wsparcie naszej akcji poprosiliśmy przedstawicieli Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A., którzy pozytywnie odpowiedzieli na naszą prośbę i przyłączyli się do działań promujących zbieranie funduszy na rzecz Marty.

W imieniu Zarządu Spółki i ojca dziewczynki uprzejmie dziękujemy wszystkim osobą, które włączyły się w prowadzoną na ternie Spółki akcję. Jednocześnie dalej zachęcamy do wspierania zbiórki umieszczonej na stronie Fundacji Siepomaga.pl, a także jej udostępniania, bo walka nadal trwa!

Życzymy dużo siły Marcie i całej jej rodzinie, a wszystkich Państwa wciąż zachęcamy do przekazywania darowizn. Wspólnie mamy szansę ocalić życie Marty!